reklama

Dziewczyny dla Eweliny – wyjątkowy kalendarz piłkarek z Barwałdu

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.01.2021 14:40, PG
Zdjęcia do tego unikatowego kalendarza wykonywane były przez cały rok.
Dziewczyny dla Eweliny – wyjątkowy kalendarz piłkarek z Barwałdu

Dziewczyny z drużyny piłkarskiej kobiet wspólnie z klubem Barwałd Filkówka Girls postanowiły stworzyć niepowtarzalny kalendarz charytatywny, z którego cała kwota trafi do puszek na leczenie Eweliny poprzez fundację Pomóc Więcej.

Zdjęcia do tego unikatowego kalendarza wykonywane były przez cały rok, od momentu powstania drużyny seniorek KS Filkówka Barwałd Średni. W kalendarzu zobaczymy też zdjęcia pozostałych drużyn: w grudniu dziewcząt z Trampkarek oraz w czerwcu z Młodzików. Kalendarz zawiera 16 stron w formacie A3, w tym plakaty drużyn Seniorek, Trampkarek i Młodzików.

Sugerowana wpłata do puszki Fundacji Pomóc Więcej dla Eweliny to 30 zł. Kalendarze można nabyć kontaktując się z profilem drużyny www.facebook.com/GirlsBarwald lub w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Mickiewicza 4.

- Zachęcamy do pomocy. Warto pomagać, a przy okazji mieć na pamiątkę piękny i unikalny kalendarz z piłkarkami, które realizują swoją pasję grając w piłkę nożną.- mówi Franciszek Sarapata z klubu piłkarskiego.

Ewelina ma 36 lat, na co dzień pracuje w kalwaryjskim centrum kultury, jest mamą radosnej pięciolatki. Obecnie walczy z bardzo złośliwym nowotworem nerkowokomórkowym. Jest jedyną chorującą w Polsce, na całym świecie ta choroba dotyka 60 osób.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy