reklama

Ale wstyd! Leskowiec tonie w śmieciach

MAGAZYN, Wiadomości, 25.03.2023 11:08, NEWSY CZYTELNIKÓW
Turyści odwiedzający w tych dniach Leskowiec przecierają oczy ze zdumienia.
Ale wstyd! Leskowiec tonie w śmieciach

Niektóre miejsca na Leskowcu przypominają śmietnik. Ktoś to będzie musiał posprzątać, ale ktoś to wyrzucił. A dlaczego nie zabrał ze sobą?

W lesie, w górach obowiązuje niepisana zasada, że to co turysta wnosi do lasu, powinien zabrać ze sobą. Tym bardziej, że pojemniki z napojami wnoszone na górę, po spożyciu na miejscu w otoczeniu przyrody, są lżejsze. Więc jaki problem spakować je do plecaka i zabrać ze sobą? Przecież na szlakach górskich nie ma koszy na śmieci.

- Śmieci zabierz ze sobą. Na spacerze w lesie nie szukaj śmietnika, zabierz śmieci ze sobą do domu i tam wyrzuć. „Pozostaw, to miejsce takim jak je zastałeś oddając w ten sposób szacunek przyrodzie” – apelują leśnicy.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

NIE bo NIE, 26.03.2023 15:43

Ooo może to nowa fucha dla Alicji z krainy czarownic :D ze swoimi krzykaczami weźmie worek i posprząta ???

Zibi33, 25.03.2023 17:09

sam asortyment tych śmieci wystarczająco świadczy o tych zwykłych jełopach a nie turystach