WOW! W Zagórniku

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.03.2020 09:05, DK
W sobotę (14.03) w Domu Kultury w Zagórniku odbędzie się koncert zespołu WOW!
WOW! W Zagórniku
Zespół WOW! powstał na początku 2019r z inicjatywy Artura (bas) i Karola (bębny),po wielu próbach, kilku graniach i rotacjach w składzie zespół od początku roku 2020 wyklarował się następująco: Aleksandra Karcz - wokal Artur Mąka - gitara Krystian Gajda- klawisze i akordeon Artur Firganek - bas Karol Wieczorek- perkusja Kapela swoimi wykonaniami stara się zadowolić każdego słuchacza a z tygodnia na tydzień rozciąga wachlarz repertuaru od starych polskich szlagierów po współczesne światowe przeboje starając się dogadzać melomanom i nieść dobrą zabawę.

Cena biletu na koncert to jedynie 5 zł.

A już wkrótce (od 23.03) w Domu Kultury w Zagórniku, wokalistka zespołu WOW! Czyli Aleksandra Karcz będzie uczyła śpiewu.

Aleksandra Karcz śpiewa w zasadzie od urodzenia ;) a swoje pierwsze kroki jako wokalistka, stawiała w Ognisku Metrum w Andrychowie.
Jej nauczycielami byli Iwona Toboła z Bielska Białej ( uczyła śpiewu Brodki, Bracia Cugowskich, Astey)

Jagoda Piwowarczyk oraz Karolina Leszko - Kraków ( śpiewała na koncercie z Michaelem Buble).

Aleksandra brała również udział w licznych warsztatach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy