reklama

Wielki koncert na zamkowym dziedzińcu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.07.2021 08:00, PG
LemOn i Róże Europy.
Wielki koncert na zamkowym dziedzińcu

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej zaprasza na koncert, który odbędzie się 17 lipca 2021 o godz. 20:00 na dziedzińcu zamku w Suchej Beskidzkiej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół LemON. Cena biletu to 80 zł.

LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta.

Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu" Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin".

Utwory takie jak ,,Napraw", ,,Nice", ,,Jutro", ,,Scarlett" znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.

Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

BILETY: https://ckifsucha.pl/kup-bilet/?id=180
Z kolei w najbliższą sobotę (03.07.) o godz. 19:00 w Makowie Podhalańskim przy ul. Kościuszki wystąpi zespół Róże Europy. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy