reklama

Wadowiczanka zagrała w najnowszym filmie Znachor

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.09.2023 19:00,
W środę (27.09) na Netflixie premiera nowej wersji kultowego "Znachora”.
Wadowiczanka zagrała w najnowszym filmie Znachor
W Liceum Ogólnokształcącym w Wadowicach radość, bo okazuje się, że w postać Marysi w "Znachorze" wciela się Maria Kowalska, absolwentka tej szkoły.

- Jesteśmy bardzo dumni! Gratulujemy roli oraz zapraszamy każdego do obejrzenia filmu - czytamy na stronie wadowickiego LO.

Maria Kowalska zadebiutowała w 2017 roku w etiudzie szkolnej „Przedświt”. W roku 2018 wystąpiła w serialu „Pod powierzchnią”. Grała także Agatę Passent w „Osieckiej” i dziewczynę Łysego w „Nic nie ginie”.

- Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego co czuję… Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być częścią tak wspaniałego filmu. Dla mnie była to życiowa przygoda od początku do końca.. Choć to żaden koniec przecież.. Teraz przyszedł czas, żeby wypuścić Naszego Znachora w świat.. Niech zacznie żyć swoim życiem i ogrzewa Wasze serca. Niech łączy, a nie dzieli! To moje marzenie - napisała 27-letnia Maria Kowalska na swoim profilu na intagragmie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudaiprzyjaciele, 30.09.2023 07:39

za darmo nawet mi zaproponowali zagrać ale zapytałam ile mi zapłacą to powiedział że nic,ale i tak bym odmuwiła bo miałam ubitego zęba i nie czułam się aktorką jej by sie przydałaby korekcja zeza,za pieniądze może to jakoś wyleczy szybko.

Merito, 27.09.2023 22:26

Ty, obserwator, ale się wysiliłeś, ha, ha A film taki sobie. Szału nie ma.

obserwator2012, 27.09.2023 18:28

Ciekawe ,gdzie mieszka? Lansu wadowickiego ciąg dalszy. czy wszystko co najlepsze w jarmarcznym miasteczku, czyżby żona pp. kupiła jakieś działeczki w miejscu, gdzie będzie przebiegać BDI?