reklama
reklama

W piątek i niedzielę koncerty w Andrychowie. "Bal w Maku" odbędzie się w....

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.11.2022 18:50, red
Kto co lubi, jest wybór.
W piątek i niedzielę koncerty w Andrychowie.

Jazz na scenie Miejskiego Domu Kultury

Klub jazzowy 69 zaprasza na koncert zespołu 100nka/GRALAK! Koncert odbędzie się wyjątkowo w Miejskim Domu Kultury. Kiedyś Jerzy Górka organizował takie wydarzenia w nieistniejącym już "Klubie 69" w zamku.

Muzyka improwizowana, jaką gra 100nka, wraz z niepowtarzalną trąbką Antoniego „Ziuta” Gralaka (Graal, Tie Break) zdecydowanie definiuje ich jako przedstawiciela tego gatunku. Zamykanie tego co tworzą w tym jednym nurcie, nie określa jednak ich twórczości całkowicie. Zespół dwukrotnie wystąpił na Warsaw Summer Jazz Days, można było ich również posłuchać podczas imprez Off Festival, czy Open’er Festival.

Zespół wystąpi w składzie:
Antoni „Ziut” Gralak – trąbka,
Tomasz Leś – gitara,
Adam Stodolski – kontrabas,
Przemysław Borowiecki – perkusja.

Koncert odbędzie się 18 listopada (piątek) o godz. 20.00 MDK w Andrychowie.

Organizatorem: CKiW w Andrychowie

Ceny biletów: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu).
Sprzedaż biletów: KASA MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tub el.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.


McDonald's robi koncert w domu kultury

W niedzielę (20.11) na zaproszenie restauracji McDonald's w Andrychowie wystąpi Ralph Kamiński - gwiazda muzyki, autor takich hitów jak „Wszystkiego najlepszego” czy „Kosmiczne Energie”, w trakcie minitrasy koncertowej po restauracjach McDonald’s w całej Polsce odwiedzi również Andrychów.

Artysta w listopadzie odwiedzi ze swoim repertuarem cztery miasta na mapie Polski, w tym właśnie Andrychów. "Bal w Maku" z udziałem Ralpha odbędzie się 20 listopada o godzinie 19:00, ale nie w McDolandsie, a w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

Na koncert McDonald/s rozprowadzał bilety, które klienci tej restauracji mogli wygrać w konkursie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy