reklama

Zapraszamy Rodziców do zapisów swoich dzieciątek do Krainy Maluszka w Bulowicach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.11.2022 19:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kraina Maluszka gwarantuje opiekę dla dzieci do lat 3.
Zapraszamy Rodziców do zapisów swoich dzieciątek do Krainy Maluszka w Bulowicach

Kraina Maluszka w Bulowicach powstała z myślą o najmłodszych. Naszym celem jest tworzenie kameralnego miejsca, gdzie wspaniałe Ciocie zagwarantują Maluszkom fachową, bliskościową opiekę, zajęcia sensoryczne dostosowane do rozwoju dziecka, zajęcia rytmiczne i muzyczne. Państwa dzieci będą często przebywać na świeżym powietrzu bawiąc się i poznając świat. Domowa atmosfera i niepowtarzalny klimat to nasze priorytety. Tworzymy miejsce najlepsze dla twojego dziecka, a Ty możesz spokojnie realizować swoje cele zawodowe.

Gwarantujemy opiekę dla dzieci do lat 3, bardzo smaczne wyżywienie, język angielski, zajęcia rytmiczne i mnóstwo sensoryki nastawionej na prawidłowy rozwój twojego dziecka. Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku gdzie znajdziecie Państwo namiastkę tego co już udało nam się zrobić z naszymi Maluszkami.

Zadzwoń aby umówić się z nami na spotkanie. Zabierz swoje dziecko ze sobą, aby mogło wraz z Tobą zobaczyć naszą Krainę, a Ty zobaczysz, że będzie chciało z nami zostać na dłużej.

Placówka jest czynna w godzinach od 6.30 do 16.30, Bulowice ul. Bielska 52, przy budynku placówki dostępny jest dla naszych Klientów parking. Mieścimy się przy drodze krajowej nr 52 skąd jest łatwy dojazd do większych miejscowości.

Zapraszamy do kontaktu w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00 tel.: 696-003-027 lub mail: [email protected]ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy