reklama
reklama

W niedzielę wielki finał "Szansy na Sukces" z udziałem Karoliny z Targanic [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.05.2023 00:00, red
W najbliższą niedzielę, 21 maja o 15:15 w TVP2, w finale Szansy na Sukces, wystąpi targaniczanka Karolina Fryt.
W niedzielę wielki finał

23 kwietnia Karolina Fryt z Targanic wystąpiła w "Szansie na Sukces" w odcinku Opolskie przeboje lat 80 i utworem „Boskie Buenos” zapewniła sobie wejście do finału. Finał "na żywo" będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę (21.05) w TVP 2.

Tym razem to głosy SMS widzów zdecydują o wygranej w programie, a wraz z tym o występie podczas 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, co byłoby spełnieniem jednego z marzeń Karoliny.

W niedzielę 11 finalistów wystąpi w duetach z innymi artystami, a wybrane SMSami trzy osoby wylosują dla siebie finałowy utwór. Z finałowej trójki, podczas tej samej transmisji, ponownie głosami widzów, zostanie wybrany jeden zwycięzca.

Wspieramy Karolinę w jej muzycznej drodze i zachęcamy do kibicowania jej w finale. Program transmitowany jest na żywo, toteż Karolinie potrzebne jest spore wsparcie, zwłaszcza w postaci SMSów.

Obszerny artykuł o Karolinie Fryt zamieściliśmy niedawno: Szeroki uśmiech, głowa pełna marzeń i wielki talent


Zwycięski występ Karoliny 23 kwietnia


O zbliżającym się występie andrychowianki będziemy jeszcze przypominać na mamNewsa.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy