reklama
reklama

W Klubie Podróżnika opowiedzą o wyprawie do Australii

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.01.2023 11:01, INFORMACJA PRASOWA
Spotkanie w Klubie Podróżnika w Andrychowie z Agnieszką Kerr i jej rodziną.
W Klubie Podróżnika opowiedzą o wyprawie do Australii

Koło PTTK „Chałupa” w Andrychowie zaprasza na spotkanie w Klubie Podróżnika, które odbędzie się we wtorek 24 stycznia o godz. 18.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie.

Agnieszka Kerr wraz z mężem i dziećmi zabierze nas na rodzinną wyprawę w głąb kontynentu australijskiego. W ciągu 6 tygodni przejechali ponad 9000 km. Trasa wiodła z okolic Sydney przez australijski „Outback”, poprzez pustynię Strzeleckiego, zahaczając o pustynię Simpson, następnie przez pustynię Gibson. Celem ostatecznym było Uluru (Ayers Rock), czyli święta góra Aborygenów, znajdująca się w centrum kontynentu.

Następnie przez Adelaide powrócili do Sydney. Agnieszka Kerr pisze: „Misją naszej wyprawy było przede wszystkim wspólne spędzanie czasu (kiedy to jeszcze dzieci chcą podróżować z rodzicami), obcowanie z naturą, wzbudzenie ciekawości i pasji, wspólna praca i zabawa ucząca odpowiedzialności za siebie i innych.”

źródło: PTTK Chałupa

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy