reklama
reklama

W czerwcu i lipcu dwie wielkie imprezy plenerowe w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.03.2023 18:15, red
Kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Andrychowa?
W czerwcu i lipcu dwie wielkie imprezy plenerowe w Andrychowie
Wiadomo, że Dni Andrychowa 2023 odbędą się w dniach 1-2 lipca (sobota – niedziela). Lokalizacja pozostaje bez zmian – plac Mickiewicza. Od Leszka Ścibika, dyrektora Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, dowiadujemy się że aktualnie ustalane są szczegóły tego wydarzenia.

Wiele wskazuje na to, że muzycznymi gwiazdami tegorocznych Dni Andrychowa będą Mateusz Ziółko (niedziela) i Mesajah (sobota). Nie jest to jeszcze ostatecznie potwierdzone. Trwa ustalanie szczegółów.

Wcześniej, 4 czerwca w Andrychowie odbędzie się wielka impreza dla dzieci – Bajkolandia. Z tej okazji CKiW przygotowuje mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. W ten dzień w Andrychowie planowany jest także wielki zlot pojazdów zabytkowych.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 19.03.2023 21:46

"Gwiozdy" jak byk. Klękajcie andrychowianie. Dziękujcie swojemu Zdziskowi.