„Uczeń Starej Szkoły” – nowy album zespołu Max Corner Crew

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.05.2020 12:40, INFORMACJA PRASOWA
5 maja 2020 roku miał premierę drugi album grupy Max Corner Crew zatytułowany „Uczeń Starej Szkoły”, którego liderem jest andrychowianin Jarek Max Szklarczyk.
„Uczeń Starej Szkoły” – nowy album zespołu Max Corner Crew

Album zawiera 12 utworów. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór Emaiks, który był już publikowany na portalu MamNewsa. Muzyka na nowej płycie różni się od tej, do jakiej zespół przyzwyczaił nas albumem “Elektrofonika” (2018). Jest hip-hopowa, nawiązująca swym brzmieniem do amerykańskich klasyków tego gatunku z lat ’90.

Max Corner Crew powstał 21 grudnia 2012 roku w Andrychowie. Obecnie członkowie zespołu mieszkają w Kętach, Zatorze i Tychach, ale swą twórczością wciąż nawiązują do rodzinnego miasta.

5 maja premierę miał także drugi singiel grupy „Gangsta Funk”, do którego zespół zaprezentował teledysk. Utwór z przymrużeniem oka opisuje graczy komputerowych, którzy często czują się mocni wyłącznie w wirtualnej rzeczywistości.

Skład zespołu:
Jarek Max Szklarczyk – rap, wokal, bity
Szymon Klimkiewicz - gitara basowa
Tomasz Wieliczko – bębny

Gościnnie:

Bogumiła Kowalczyk – wokal

Paweł Ochmanek – śpiew

Kanał MCC YouTube

Profil MCC Facebook


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy