reklama

Tyle LEGO, że głowa mała

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 18.05.2022 15:45,
Jedyna w swoim rodzaju wystawa w Warowni w Inwałdzie.
Tyle LEGO, że głowa mała
Sebastian Borgosz to człowiek, którego pasją są klocki LEGO. Od 16 roku życia kolekcjonuje wszelakie dostępne zestawy. Ma ich setki. Postanowił, że podzieli się z innymi swoją wspaniałą kolekcją.

„Świat Klocków” jest umiejscowiony w Warowni Inwałd. I jest czynny od godziny 10.00 do 17.00 a w soboty do 18.00.

Na powierzchni 800 m2 zobaczycie słynny statek kosmiczny Hana Solo – Sokół Milenium, odwiedzicie uniwersum Batmana a także zobaczycie olbrzymią kolekcję samochodów oraz maszyn budowlanych. A to wszystko konstruowane przez ponad 30 lat!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów budowli z klocków LEGO ale i dobrej zabawy.

Będziecie mogli podziwiać kilkaset unikatowych zestawów- niektórych możecie nawet dotknąć, ale też jest miejsce gdzie samemu możecie zbudować coś z LEGO.

W sezonie przedwakacyjnym, od poniedziałku do piątku, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne - jest możliwość wejścia tylko na wystawę klocków LEGO (więcej szczegółów pod nr tel. 788 788 979)

Zobaczcie nagranie i rozmowę z właścicielem wystawy


Przykładowe projekty
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy