reklama
reklama

Ten koncert nie odbędzie się w listopadzie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.10.2020 18:30,
Organizatorzy odwołali zaplanowany na 28 listopada koncert Edyty Geppert w Andrychowie.
Ten koncert nie odbędzie się w listopadzie
Poinformował o tym organizator wydarzenia, agencja "Scena Konesera":

Szanowni Widzowie,
Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z epidemią koncert Edyty Geppert w Andrychowie, zaplanowany na 28 listopada 2020, został przeniesiony na 12 lutego 2021 (godzina bez zmian). Bilety zachowują ważność bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.
W najbliższym czasie otrzymają Państwo również tę samą informację z portali biletowych, w których zakupili Państwo bilety.
W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenia. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych).
W przypadku chęci zwrotu biletów należy skontaktować się z punktem, w którym zakupiono bilet.
Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: [email protected] oraz telefoniczną: 578 547 667.
Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa.../

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy