Szymon Hołownia gościem w centrum kultury

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.10.2019 14:05, PG
Mimo, że wykład dedykowany jest studentom WUTW, organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką ekologi i środowiska.
Szymon Hołownia gościem w centrum kultury
"Świat trzeba zmieniać po centymetrze"... tak twierdzi Szymon Hołownia, który spotka się z mieszkańcami Wadowic już we wtorek (01.10.) o godz. 17:00 podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Mimo, że wykład dedykowany jest studentom WUTW organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką ekologi i środowiska.

Szymon Hołownia dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, kanale Religia.tv, prowadził również autorski program w TVP1. Obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, między innymi książkę „Boskie Zwierzęta”, o której opowie podczas spotkania.

Spotkanie poprzedzi wernisaż prac inspirowanych wyżej wspomnianą książką, autorstwa grupy plastycznej WUTW.

Bilety w cenie 10 zł (oraz wejściówki dla studentów WUTW).

źródło: WCK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy