Super oferta Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 23.11.2018 15:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Balet „Królewna Śnieżka” w super cenie! Nam też udzieliło się wyprzedażowe szaleństwo: BLACK FRIDAY! BLACK WEEK! CYBER MONDAY!
Super oferta Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie!

Tylko od piątku do poniedziałku bilety na spektakl baletowy „Królewna Śnieżka” aż 20% taniej!

To również wspaniały pomysł na mikołajkowy prezent!

Promocja cenowa obowiązuje w kasie Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie oraz online w systemie KUP BILET na www.kultura.andrychow.eu od 23 do 26 2018 r. listopada włącznie!

„Królewna Śnieżka...” – ogromnie popularna i ciesząca się nie słabnącą sympatią młodych czytelników, a także widzów... Spektakl baletowy na motywach baśni Braci Grimm odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie już 4 grudnia 2018 r.

Wykonanie: Royal Lviv Ballet – Artyści i Luminarze Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premierа”.

Każde dziecko powinno tam być!

Każde dziecko powinno to zobaczyć!

Każde dziecko powinno zobaczyć w życiu... krasnoludka i to nie jednego!

Ta muzyczno-taneczna podróż pozostanie z pewnością niezapomnianym przeżyciem z dzieciństwa!

Przepiękne kostiumy, oddające charaktery poszczególnych postaci oraz prawdziwie bajkowa przestrzeń! Soliści i balet tańcem i gestem snują opowieść o Królewnie, uczą odczytywać język tańca, tancerze oddają uczucia bohaterów, wyzwalają w widzach emocje: każą bać się Złej Macochy i jej świty... to wszystko zobaczycie i poczujecie oglądając ten spektakl! Każde pokolenie powinno przeżyć taneczne przygody bohaterów!

Zapraszamy!

Oferta obowiązuje od 23 do 26 listopada 2018r. włącznie. Ceny biletów po rabacie 20%: 48 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 10), 40 zł (sala widowiskowa, rząd 11 – 18, balkon).

Sprzedaż biletów z rabatem 20%: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008 oraz online w systemie KUP BILET na www.kultura.andrychow.eu


Więcej: Kultura Andrychów oraz Kulturalny Facebook


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy