reklama

Stacja Skolnity w Wiśle. Tu atrakcji nie brakuje

, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 12.01.2019 20:30, MATERIAŁ PROMOCYJNY
Stacja Skolnity w Wiśle. Tu atrakcji nie brakuje
Stacja narciarska "Skolnity" w Wiśle wchodzi w skład "Grupy Pingwina", należącej do właściciela popularnego ośrodka "Czarny Groń" w Rzykach k. Andrychowa.

Stacja Skolnity nazywana jest „Dachem Wisły” ponieważ położona jest w samym centrum Wisły. Całorocznie zaprasza do skorzystania z czteroosobowej kolei linowej o długości 800 metrów. Zimą posiada dwie oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy. Niebieska trasa (1100m.) określana jest mianem trasy rodzinnej, natomiast trasa czerwona (980m.) jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych narciarzy, często odbywają się na niej zawody sportowe. Na górnej stacji kolei linowej mieści się wyciąg orczykowy (70m.) dla początkujących oraz zimowa karuzela.

Zobaczcie nasz materiał prosto z Wisły.Więcej szczegółów na www.skolnity.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy