Piknik zimowy na Polanie Aktywnego Pingwina [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.01.2019 11:10, DK
Nowa atrakcja przyciągnęła wiele osób.
Piknik zimowy na Polanie Aktywnego Pingwina [FOTO]

W niedzielę (20.01) na Polanie Aktywnego Pingwina przy hotelu Czarny Groń w Rzykach odbył się I Zimowy Piknik Rodzinny. Moc atrakcji, świetna pogoda oraz malownicze tereny Czarnego Gronia przyciągnęły mnóstwo osób.

Polana Aktywnego Pingwina to nowa atrakcja ośrodka Czarny Groń, usytuowana tuż przy hotelu.

Korzystający z niej najmłodsi, mają do dyspozycji szeroki, łagodnie nachylony stok oraz magiczny dywan, czyli taśmę, która transportuje młodych adeptów narciarstwa na samą górę.

Bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, przejazd na saniach za skuterem, wiele konkursów to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na uczestników I Zimowego Pikniku Rodzinnego. Na zakończenie, wszyscy mogli ogrzać się przy ogromnym ognisku.

- Jestem przekonany, że Zimowy Piknik Rodzinny objęty patronatem Burmistrza Andrychowa stanie się znakomitą alternatywą dla organizowanych dotychczas na Czarnym Groniu Zawodów Narciarskich o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie – mówi Marcin Putyra, kierownik wydziału turystyki, sportu i kultury urzędu miejskiego w Andrychowie. - Formuła rodzinnej zabawy na śniegu, aktywności sportowych dla wszystkich, swoistego zimowego pikniku jest adresowana do wszystkich, którzy nie chcą spędzać czasu przed telewizorem, a niekoniecznie umieją jeździć na nartach. Jestem przekonany, że taka oferta z czasem przyciągnie rzeszę chętnych i stanie się stałym punktem oferty sportowo-rekreacyjnej gminy Andrychów.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy