reklama

Piknik Militarny i punkt szczepień na stadionie Skawy

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.07.2021 15:00,
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 1 sierpnia.
Piknik Militarny i punkt szczepień na stadionie Skawy
W najbliższą niedzielę na stadionie Skawy Wadowice odbędzie się kolejne edycja Pikniku Militarnego.

- Jednostki wojskowe, policja, straż pożarna, służba więzienna i stowarzyszenia proobronne będą prezentować swoje wyposażenie, a rekonstrukcja historyczna bitwy z okresu II wojny światowej z pewnością zrobi wrażenie na młodszych i starszych! Do tego pokazy sztuk walki i samoobrony, testowanie sprzętu do wykrywania min, żołnierska kuchnia, strefa zabaw dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. Naturalnie, wraz z harcerzami, nie zapomnimy uczcić godziny „W” w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - informuję organizatorzy z Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

Magistrat informuje, że podczas pikniku na terenie stadionu będzie działał PUNKT SZCZEPIEŃ przeciw covid-19.

Szczepienia, bez wcześniejszej rejestracji, będą wykonywane w niedzielę od godz.14.00.Każdy chętny będzie mógł poddać się szczepieniu przez profesjonalny zespół medyczny wybraną przez siebie szczepionką (Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson).


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy