reklama

Orkiestra zaproszona do „Mam Talent!”

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.04.2011 16:00, (red)
Znana w regionie orkiestra dęta przy OSP Roczyny została zaproszona do popularnego programu „Mam Talent!” w TVN. Ale nie wiadomo, czy skorzysta z zaproszenia.
Orkiestra zaproszona do „Mam Talent!”

Orkiestra przy OSP Roczyny należy do najbardziej znanych w regionie. Wielokrotnie była nagradzana na różnych ogólnopolskich przeglądach orkiestr dętych. Niedawno została zaproszona do udziału w w eliminacjach popularnego programu w TVN „Mam Talent!”. To spore wyróżnienie, bo zwykle to osoby i grupy zainteresowane uczestnictwem w tym programie, z własnej inicjatywy przystępują do castingów. Orkiestra została zaproszona.

Jeszcze jednak nie wiadomo, czy skorzysta z oferty na zaistnienie z ogólnopolskiej telewizji.


„Orkiestra na nadchodzące tygodnie ma zaplanowane wiele występów, dlatego jeszcze nie została podjęta decyzja w sprawie jej udziału. Dla nas wszystkich jest to wielkie wyróżnienie, ponieważ sami zostaliśmy wybrani do uczestnictwa w tym programie” - czytamy na stronie internetowej Orkiestry przy OSP Roczyny.

 

Tak gra orkiestra z Roczyn:

 

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Sanders, 02.05.2011 17:10

Fajna darmowa promocja - nie wiem nad czym sie zastanawiają - potrzebujecie agenta:-)?

fanka, 02.05.2011 10:12

gratuluje zaproszenia... choć szkoda ich energii i wysiłku, przecież wiadomo, że znacznie lepsi sie nie dostawali. Zresztą sama nazwa programu wskazuje... MAM TALENT!!!

fanka, 02.05.2011 10:11

Komentarz usunięty przez autora.

rak05, 28.04.2011 19:40

sympatyczna wiadomość. Wyróżnienie w postaci zaproszenia do programu \"Mam Talent\" jest już samo w sobie nobilitujące tą orkiestrę. Ciekawe czy zdecyduja sie na wystepy w tym programie ? Osobiście uważam że szkoda czasu na udział w programie bo i tak wyrózniają tylko wyjątkowe talenty.

Ktosik, 26.04.2011 23:27

A może sam Pan Kapelmistrz pójdzie się popisać....