reklama
reklama

Klub Jazzowy 69 w Andrychowie zaprasza na koncert

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.01.2023 09:43,
Legendarny Klub Jazzowy 69 w Andrychowie zaprasza na kolejny koncert.
Klub Jazzowy 69 w Andrychowie zaprasza na koncert
Klub jazzowy 69 prezentuje koncert zespołu zaprasza na koncert SMOCZYŃSKI / SMOCZYŃSKI /MIŚKIEWICZ w składzie: Mateusz Smoczyński – skrzypce, skrzypce barytonowe, Jan Smoczyński – instrumenty klawiszowe, Michał Miśkiewicz – perkusja.

Trio tworzą bracia Smoczyńscy, którzy zaprosili do współpracy jednego z najwybitniejszych perkusistów – Michała Miśkiewicza. Zespół jest nową odsłoną założonego w 2009 roku New Trio. Tym razem instrumentarium zostało poszerzone o skrzypce barytonowe oraz analogowe syntezatory, m.in. kultowy Arp Odyssey. Zespół mocno czerpie z jazzowej tradycji, jednak także eksperymentuje z brzmieniem, wykorzystując nieoczywiste rozwiązania i niekonwencjonalne techniki gry.

Koncert odbędzie się w piątek 20 stycznia o godz. 20:00 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie.

Ceny biletów: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu).

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zdzislaw, 10.01.2023 22:35

Już się nie mogę doczekać. Klub 69 zawsze zapraszał wspaniałych artystów. Najlepszy skrzypek jazzowy w Polsce to Mateusz Smoczyński!!!