Kacper z Wadowic wygrał wtorkowy odcinek „The Brain. Genialny Umysł” w Polsacie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.09.2017 21:15, a
Kacper był jednym z kilku uczestników wtorkowego programu.
Kacper z Wadowic wygrał wtorkowy odcinek „The Brain. Genialny Umysł” w Polsacie

12-letni Kacper uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach. We wtorek (26.09) wieczorem pokazał swoje niezwykłe uzdolnienie w polskiej edycji „The Brain. Genialny Umysł” w telewizji Polsat. Bez problemu rozwikłał postawione przed nim zadania, potrafiąc błyskawicznie powiedzieć np. ile liter ma konkretne zdanie.

 

 

 

Kacper był jednym z kilku uczestników wtorkowego programu, ale to jego zdolności oceniono najwyżej. Wygrał, zdobywając w nagrodę 30 tys. zł.

 

 

Zobaczcie rozmowę w Kacprem.

 

 

Jak informuje Polsat, „The Brain. Genialny Umysł” to program jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było! Wyjątkowy, ekscytujący, pokazujący zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są osoby niezwykle uzdolnione, charakteryzuje się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku czy dotyku.

Uczestnicy „The Brain” podejmują wyzwanie w studiu na oczach jury oraz publiczności. Co tydzień pięć nowych osób zawalczy o nagrodę pieniężną i tytuł Genialnego Umysłu! O tym kto nim zostanie zadecyduje publiczność!

„The Brain” zdobył ogromną popularność w wielu krajach na świecie: Niemczech, Francji, Chinach, Włoszech, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii oraz USA. Ten niekwestionowany hit w końcu trafił również do Polski! Od marca 2017 r widzowie telewizji Polsat będą mogli przyglądać się zmaganiom o tytuł Genialnego Umysłu.

 

Zobacz także:

 

 

źrodło i foto: https://www.facebook.com/thebrainpolska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Probyme, 29.09.2017 12:24

jeśli osobę która liczy litery nazywamy geniuszem to ja dziękuję choć gratuluje sukcesu w programie dla mas