reklama

Grali w piłkę, w darta, morsowali... Weekend pod znakiem sportowych imprez charytatywnych [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 11.12.2023 08:00,
Weekend na sportowo i charytatywnie.
Grali w piłkę, w darta, morsowali... Weekend pod znakiem sportowych imprez charytatywnych [FOTO]
W niedzielę (10.12) w Wadowicach odbył się V Mikołajkowy Turniej w Halówkę. Wygrał zespół Young Boys z Andrychowa, a najlepszym strzelcem okazał się Jakub Rusinek, który aż 15 razy umieścił piłkę w bramce przeciwników.

1. Young Boys Andrychów
2. ⁠Bar de Prix Wadowice
3. ⁠FC Chochla Paszkówka
4. ⁠Młode Wilki

Najlepszy strzelec: Jakub Rusinek - 15 goli Young Boys
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Gawlik - Bar de Prix
Najlepszy piłkarz: Oliwier Piwowarczyk - La Masia

Również w niedzielę nad Jeziorem Mucharskim odbyło się mikołajkowe charytatywne morsowanie. Chętnych do kąpieli w lodowatej wodzie nie brakowało - do akcji przyłącztyły się aż 192 osoby.

Podczas akcji w Świnej Porębie i w Wadowicach zbierano pieniądze na leczenie 12-letniego Pawła z Wadowic. Trwa podliczanie zebranych środków. Chłopczykowi można cały czas pomagać poprzez stronę: https://pomagam.pl/pawelek_z_wadowic

Z kolei w sobotę w restauracji "Sami Swoi" w Andrychowie odbył się turniej darta, zorganizowany przez Amatorską Ligę Darta w Andrychowie. Zebrano 6550 zł na pomoc dla małego Olafa z Andrychowa.

foto: ALD


foto: OSP Mucharz

Zobacz także:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy