reklama

Dodatkowy termin półkolonii w Czarnym Groniu 8.08 - 12.08 „KRAINA BAŚNI”

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.08.2022 18:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
OGŁOSZENIE.
Dodatkowy termin półkolonii w Czarnym Groniu 8.08 - 12.08 „KRAINA BAŚNI”
W krainie baśni każdego dnia półkolonii przeniesiemy się do świata bajek i baśni. Zanurkujemy z Małą Syrenką, przejdziemy Szlakiem Jasia i Małgosi. Zaprzyjaźnimy się z krasnoludkami i wieloma innymi bohaterami, których już prawdopodobnie znacie. Nie zabraknie również licznych zabaw, konkursów i zajęć plastycznych. Udamy się również na wycieczkę do Magicznej Osady, Polany Pingwina, FunParku oraz do MiniZoo w Inwałdzie.

DLA KOGO
Dziewczynki i chłopcy w wieku od 5 do 12 lat

INFRASTRUKTURA
Kompleks Czarny Groń dysponuje odpowiednim zapleczem, aby organizować turnusy dla dzieci o profilu edukacyjnym jak i sportowym.

Posiadamy: salę zabaw dla dzieci, sale konferencyjne do zajęć edukacyjnych, mini par linowy, siłownię plenerową, kort tenisowy, Magiczną Osadę, Polanę Pingwina, szlaki turystyczne, boisko do mini piłki nożnej.

WYŻYWIENIE
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek)

PLAN RAMOWY
Zbiórka o 8.00 oraz odbiór dzieci ok. 16:00 przed Hotelem Czarny Groń.

Rodzice mogą przekazać dzieci pod opiekę animatora już od godziny 7:30


Cena
749 zł (AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM)
dla rodzeństwa obowiązuje zniżka -100zł na każde z dzieci
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy