reklama

Co planuje na weekend Galeria Andrychów?

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.12.2021 10:38,
W niedzielę zaplanowano sporo bezpłatnych atrakcji dla mieszkańców.
Co planuje na weekend Galeria Andrychów?

Otwarta niedawno Galeria Andrychów szykuje sporo atrakcji w przedświąteczny weekend, najwięcej w niedzielę 19 grudnia.

Niedzielne atrakcje w Galerii Andrychów rozpoczną się w samo południe. Na scenie pojawią się m.in. utalentowani tancerze i wokaliści ze szkoły muzycznej Skylight Music, Klubu Fitness iFitt i zespołu tanecznego SKOS, Zespołu Pieśni i Tańca "Andrychów". Wystąpi również orkiestra dęta Andropol, duet andrychowskich muzyków Piotr Szczerbowski & Tomasz Lechowicz a także zespół Sarah Crewe z Sarą Paczyńską na czele.

Od godziny 19 publiczność rozgrzeje jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – CLEO. Jej występy to zawsze duża dawka emocji i pozytywnej energii. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Imprezę poprowadzi popularny dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy Irek Bieleninik.

Harmonogram wydarzeń:

· Konkurs sprzedażowy, animacje dla dzieci, jarmark świąteczny: 17-19 grudnia, godz. 10-20

· Wizyta Św. Mikołaja, spotkanie z Rysiem Andrysiem: 18-19 grudnia, godz. 10-18

· Występy lokalnych tancerzy i wokalistów: 19 grudnia, od godz. 12

· Koncert CLEO, 19 grudnia, godz. 19

- 19 grudnia jest niedzielą handlową – sklepy w Galerii Andrychów będą tego dnia otwarte w godz. 10:00 – 20:00. Wszystkie zaplanowane na weekend wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego - informuje administracja galerii.


W Galerii Andrychów już działają: Smyk, House, Cropp, CCC, Pepco, Deichmann, KIK, salon jubilerski, Vision Express, Diverse, Sinsay, 4F, Dealz, Interoptyk, Jysk, Tedi, Martes Sport, Media Expert, 50 Style, Rossmann, Greenpoint oraz KS SPORT.

W najbliższych tygodniach planowane są otwarcia Leroy Merlin, Lidl, Empik, HEBE, TXM i kantoru. W pierwszych miesiącach 2022 r. planowana jest inauguracja sklepów marki Q&Q oraz Komfort.


Informacja Prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bea, 17.12.2021 10:44

Holendersko - Belgijska galeria zaprasza na liczne koncerty. Dziękujemy.

oshin22, 17.12.2021 05:53

Galeria planuje pokaz filmu 3d jak to się będzie można tam dolecieć za 50lat.Bo dojechać się nie uda. A i na koncert proponuję wyjechać z osiedla gdzies o 13 bo na Cleo o 19 nie zdążycie . Ja z Targanic pojadę nowym łącznikiem przez Tkacką juz o 17 ale ciii....