reklama
reklama

Andrychowianin zapowiada nowy utwór, który powstał we współpracy z liderem zespołu Kombii

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.04.2023 17:11, red
- Powstał utwór, który na pewno wywoła ciarki na Waszym ciele - zapowiada Beniamin Sobaniec.
Andrychowianin zapowiada nowy utwór, który powstał we współpracy z liderem zespołu Kombii
Beniamin Sobaniec z Andrychowa zapowiada nowy utwór.

- Przepis na zmysłową balladę...Napisałem piękny tekst o miłości, ale czymże byłby tekst bez bez genialnej muzyki? Dlatego pomógł mi w tym najlepszy gitarzysta w Polsce. Połączyliśmy tekst i muzykę i powstał utwór, który na pewno wywoła ciarki na Waszym ciele - zdradził kilka dni temu Beniamin.

Z kim będzie współpracował przy nowym utworze? Andrychowianin zdradził to w czwartek (6.04), zamieszczając na swoim profilu zdjęcie z Grzegorzem Skawińskim, liderem zespołu Kombii.

Premiera utworu „Selfie” już niebawem.

Beniamin Sobaniec to uczestnik wielu konkursów muzycznych, które wygrywał. Dwukrotnie uczestniczył w Must Be The Music. Tylko Muzyka, docierając do półfinału i finału (z zespołem Roots Rockets). Od kilku lat kontynuuje karierę solową.

Dodajmy, że to nie pierwsza współpraca Beniamina i lidera Kombii. W 2021 roku miał miejsce pierwszy solowy singiel andrychowianina pt. „Unoszę się”, którego producentem i współautorem był Grzegorz Skawiński.foto: facebook.com/beniaminsobaniec
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy