reklama
reklama

Inwałd zdobywa medal w rywalizacji Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym! [FOTO]

Sport, Wiadomości, 06.04.2023 10:35, NEWSY CZYTELNIKÓW
Utalentowane tenisistki potwierdziły swoje umiejętności.
Inwałd zdobywa medal w rywalizacji Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym! [FOTO]

Zuzanna Piekarczyk i Julia Maciejczyk to uzdolnione tenisistki stołowe, które zarówno w rozgrywkach gminnych, powiatowych, jak i rejonowych w turnieju deblowym nie miały sobie równych. 4 kwietnia odbył się finał wojewódzki w Nowym Targu, gdzie spotkało się 10 drużyn z całego województwa małopolskiego.

Uczennice z Inwałdu wygrały wszystkie mecze prowadzące do finału. Po zaciętej walce, z wynikiem 2-3, uległy tylko doświadczonym zawodniczkom ze Zgłobic, z powiatu tarnowskiego.

Co ważne, w rywalizacji indywidualnej w tenisie stołowym w rozgrywkach Igrzysk Dzieci, Zuzanna Piekarczyk, po zwycięstwach na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym, będzie wkrótce bronić tytułu Mistrzyni Województwa z ubiegłego roku.

- Piotr RupikZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama