reklama
reklama

Nowe rondo, a już się sypie

Gospodarka, Wiadomości, 05.04.2023 21:00, red
Na razie postawiono tam słupki.
Nowe rondo, a już się sypie
Wybudowane zaledwie w zeszłym roku rondo na ulicy Sobieskiego w Kętach już się sypie. Z jednej strony zapadają się obrzeża, a nie wiadomo jeszcze w jakim stanie są pozostałe elementy.

Na razie uszkodzony fragment ronda został ogrodzony słupkami drogowymi. Ma być naprawiony w ramach gwarancji.

Budowa ronda i nowego kolejnego odcinka zakończyła się w wakacje zeszłego roku. Kosztowała ponad 11 mln zł.

Niedawno rozpoczęto prace przy budowie jeszcze jednego, 400-metrowego odcinka obwodnicy, od ronda na ulicy Sobieskiego w kierunku ulicy Klasztornej.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 07.04.2023 20:49

A u nas w Wybiórczej, TuskVisionNetwork, Njuswiku, Okoprass, TłokFM, i całeeeeeeeeej reszcie: wina PIS i Kaczyńskiego.

cath, 07.04.2023 19:06

W TVPIs byłaby wina Tuska .I Niemców

Luk, 07.04.2023 16:28

Tak jest wina PiS to że śnieg sypie i jest zimno też na pewno ich wina.

Luk, 07.04.2023 16:27

Tak szybko.

Jan_Korba, 06.04.2023 07:31

Bo to wredny PiS macza łapy w uszkodzeniach wszystkich dróg w gminie. Rewelacyjny stan najstarszej części obwodnicy od ul. Krakowskiej, gdzie jest pełno dziur. Jak znam życie skończy się łataniem co większych przez jakąś firmę, która pozostawi mniejsze dziury, które dobrze rokują na przyszłość. Ciekawe kiedy Pan Burmistrz ostatnio płacił za remont zawieszenia w swoim samochodzie. Gdy przyjdzie mu wyskoczyć u mechanika z 2000 zł, to może wreszcie otworzy oczy, że jego wyborcy jeżdżą samochodami. O porażce projektowej jaką popełnili poprzednicy na ul. Krakowskiej nie wspomnę, bo to nie wina obecnego burmistrza, ale mógłby pomyśleć, co poprawić na tej ulicy, gdzie szalony projektant nawalił masę studzienek w jezdni.

panda, 05.04.2023 23:02

WINA PISU A NIE TEGO NASZEGO BURMISTRZA niedorajde.