reklama

Złe wieści dla pasażerów. Busy na trasie Bielsko-Kraków nie będą kursować

Gospodarka, Wiadomości, 18.04.2023 20:53, red
Przewoźnik poinformował o zawieszeniu połączeń.
Złe wieści dla pasażerów. Busy na trasie Bielsko-Kraków nie będą kursować

Kolejny cios dla pasażerów korzystających z połączeń firmy Bus Janiso na trasie Bielsko-Biała - Kraków. Firma poinformowała właśnie, że od 24 kwietnia (poniedziałek) do odwołania zawiesza połączenia na tej trasie.

Inna sprawa, że w ostatnim czasie firma kilka razy redukowała połączenia na tej trasie.

Wiadomo też, że w poniedziałek (17.04) bus tej firmy długo był kontrolowany na dworcu w Krakowie przez Inspekcję Transportu Drogowego. Do ITD zwróciliśmy się o przedstawienie wyników kontroli. Będziemy was informować.

Na razie busiarz zostawił pasażerów na lodzie....


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

annap, 20.04.2023 16:41

Busy Janiso, to porażka, nie mówiąc o kierowcach. Kiedy w końcu doczekamy się jakiegoś sensownego przewoźnika na tej trasie? Co z gminną komunikacją?

zoch, 20.04.2023 07:26

Kolejne kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie ze strony pana Janiso. Za kogo on ma ludzi i kto mu wydaje pozwolenie na świadczenie usług przewozowych?

Koniczynka, 19.04.2023 09:02

Widać że janiso skupia się na lini Andrychów Wadowice. Wkrótce i tam będzie konkurencja,a ITD regularnie będzie wzywana do kontroli busiarza. Janiso, karma wraca.