reklama
reklama

ZATORSKA FIRMA KUPUJE HISZPAŃSKIEGO KONKURENTA

Gospodarka, Wiadomości, 04.07.2022 07:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
.
ZATORSKA FIRMA KUPUJE HISZPAŃSKIEGO KONKURENTA

BIBP SP Z O.O., największy producent opakowań Bag in Box w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę kupna z firmą Montibox SL (Hiszpania). Głównym celem było stworzenia rynkowego lidera specjalizującego się w innowacyjnych i elastycznych opakowaniach - bag in box. Jest to kolejnym kamieniem milowym w rozwoju BIBP na rynku. Krok ten umożliwia dostęp do parku maszynowego, wiedzy i doświadczenia pracowników i menedżerów Montibox, rodzinnej firmy, która może poszczycić się prawie 30-letnim doświadczeniem i doskonałymi relacjami z klientami z Europy Zachodniej. Montibox to pierwsza zagraniczna akwizycja. W przeszłości BIBP przejął już dwie polskie marki w 2016 i 2021 roku.

- BiBP i Montibox łączą siły aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku, który wymaga doskonałego produktu i profesjonalnego doradztwa. Nasza współpraca pozwoli nam kontynuować strategię BIBP, którą jest szybki, ale świadomy rozwój, zgodnie z wartościami naszej firmy „klient jest zawsze na pierwszym miejscu” oraz „together into the green future - mówi Leszek Łysoń (CEO BIBP).


CEO BiBP Leszek Łysoń (po lewej) wraz z CEO Montibox Antonio Barranco Torres (po prawej) podczas oficjalnego podpisania umowy.

O BiBP:

BiBP jest producentem opakowań Bag in Box w formatach od 1,5l do 220l. Worki przeznaczone są do napełniania standardowego, gorącego i aseptycznego. BIBP dostarcza swoje produkty do 30 krajów na całym świecie, tym samym jest zarówno kluczowym dostawcą jak i pierwszym wyborem wielu klientów.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !!

Akcja Rekrutacja

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy specjalistów którzy zasilą nasz polski oddział W ZATORZE na stanowiskach takich jak:
- magazynier
- operator maszyn
- pracownik linii produkcyjnej
- operator wtryskarek
- specjalista ds. obsługi klienta
- specjalista ds. badań i rozwoju
- pracownik administracyjno-biurowy
- pracownik utrzymania ruchu
- specjalista ds. kadr i płac


ZOBACZ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ NA: https://bibp.pl/oferty-pracy/

Czekamy na Ciebie!


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy