reklama

34-letni elektryk porażony prądem

, Na sygnale, Wiadomości, 01.07.2022 08:13,
Nieszczęśliwy wypadek przy pracy.
34-letni elektryk porażony prądem

Do zdarzenia doszło w czwartek (30.06) przed godziną 14:00 na terenie jednej z posesji prywatnych w Brzeszczach. Policjanci ustalili, że elektryk wykonujący wymianę oświetlenia w ogrodzie został porażony prądem. Inni pracownicy firmy natychmiast wezwali na miejsce Pogotowie Ratunkowe i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy.

34 – letni mieszkaniec gminy Kęty w stanie bardzo ciężkim, po przeprowadzonej resuscytacji pod opieką ratowników medycznych został przewieziony do szpitala na leczenie.

- W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku przy pracy - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy