reklama
reklama

Zapchane studzienki i zalane ulice

Gospodarka, Wiadomości, 28.08.2023 08:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Tak było na wielu andrychowskich ulicach.
Zapchane studzienki i zalane ulice
Stan studzienek kanalizacyjnych na głównej ulicy Andrychowa, na placu Mickiewicza (choć nie tylko tam,) woła o pomstę do nieba. Praktycznie nie są czyszczone, a czym to grozi można się było przekonać w minionych dniach.

W nocy z soboty na niedzielę po burzy i ulewie ulica Krakowska w Andrychowie znalazła się w wielu miejscach pod wodą, bo zapchane studzienki nie były w stanie przyjmować na bieżąco nadmiaru wody.

Jak informują nas mieszkańcy, podobnie jest m.in. na ul. Kościuszki, gdzie w studzienkach jest pełno błota i patyków. - Droga wygląda gorzej niż źle, masa błota, w nocy podczas tej dużej burzy na tej ulicy było tyle wody że z drogi w rejonie kładki przy szpitalu psychiatrycznym wlewała się do rzeki... Na ul. Pachla obok domu sióstr zakonnych studzienka "zielona", przez co przy ulewach jest pomijana i cała woda leci z góry droga.... - informuje nas mieszkaniec.

Zobaczcie nagranie poniżej.Masz ciekawe zdjęcia, informacje? Chcesz podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami? Wysyłajcie nam informacje na [email protected] lub poprzez nasz profil faceboookowy


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy