reklama
reklama

W Andrychowie straszą podwyżkami za wywóz śmieci

Gospodarka, Wiadomości, 03.02.2021 07:00, red
Jeśli mieszkańcy się nie poprawiają, będą płacić 48 zł od osoby miesięcznie.
W Andrychowie straszą podwyżkami za wywóz śmieci

W Andrychowie od stycznia opłata za wywóz śmieci wynosi 24 zł od osoby miesięcznie. Mniej, 20 zł zapłacą osoby, które posiadają na swojej posesji kompostownik i do 10 lutego złożą specjalną deklarację. Dotyczy to jednak tylko osób mieszkających w domach jednorodzinnych.

W blokach nie dość, że nie można kompostować, to jeszcze niektórzy w ogóle słabo lub źle segregują. W efekcie całe wspólnoty mieszkaniowe zagrożone są znacznie wyższą stawką za wywóz śmieci – 48 zł od osoby miesięcznie.

Taką informację „zawiesiła” ostatnio na klatkach schodowych jedna ze wspólnot z Andrychowa. Jak wynika z treści komunikatu, firma komunalna na bieżąco sprawdza jak wiele odpadów ląduje w pojemnikach na segregację. Jeśli mieszkańcy nie poprawią segregacji, będą płacić 48 zł od osoby miesięcznie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 03.02.2021 10:26

mam w kiblu kompostownik w bloku... moge odliczyc?

oshin22, 03.02.2021 10:13

Teraz to "Śmieciarz" to panisko jak ten - portier z Barei - i trzyma wszystkich w szachu....