reklama

Potrzebna pomoc dla samotnej kobiety z dwójką małych dzieci

MAGAZYN, Wiadomości, 02.02.2021 12:45, PG
W akcję zaangażowała się Maltańska Służba Medyczna.
Potrzebna pomoc dla samotnej kobiety z dwójką małych dzieci

Wolontariusze Maltańskiej Służby Medycznej filia Andrychów postanowili włączyć się do akcji pomocy dla młodej kobiety w potrzebie.

Pani Ilona pochodzi z Nowej Wsi k. Kęt i została sama z dwójką małych dzieci, gdzie córeczka ma dwa latka a synek zaledwie 8 miesięcy. Ojciec dzieci opuścił rodzinę i zostawił tę biedną kobietę zupełnie samą. Dziewczyna na razie przebywa u swoich rodziców, ponieważ ma tam dostęp do ciepłej bieżącej wody czy też innych środków codziennego użytku oraz ciepłe posiłki.

Została jednak bez większych środków na utrzymanie rodziny i chociaż ma pieniążki z różnych instytucji to nie są one zbyt duże by póki co utrzymać siebie i dwójkę małych szkrabów.

Również dla samej dziewczyny chcemy zorganizować paczkę w której znajdzie ubrania dla siebie i być może jakieś kosmetyki codziennego użytku tak aby chociaż trochę ułatwić jej życie.

Dlatego jeżeli któraś Pań ma do oddania za darmo ubrania w rozmiarze XS/S lub butów r 38/39

Jeżeli macie ubrania których już nie używacie dla dorosłej kobiety lub ubranka, zabawki dla dzieci. Różne środki czystości czy drobny sprzęt sprawny jak i również żywność z długim terminem. W skrócie Wszystko co może przydać się młodej mamie.

Bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej bo z pewnością dziewczyna ucieszy się z takiego prezentu.

Wymiary ubranek dla dzieci

Chłopczyk ma 68-74 r bucików 17-18 ????

A dziewczynka 98 r bucików 26-27 ????

Ubrania mogą być również w większych rozmiarach. Z pewnością przydadzą się w późniejszym czasie, kiedy dzieciaczki podrosną.

Chcesz pomóc? Przekazać potrzebne rzeczy kontaktuj się z Weronika Buldończyk opiekunki akcji❤ - przekazuje Maltańska Służba Medyczna.

Organizowana jest również zbiórka pieniędzy, które można wpłacać na https://zrzutka.pl/7m3sdf


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy