reklama

Remont szpitala w pełni. Na jakim etapie są prace?

, Gospodarka, Wiadomości, 26.04.2021 17:15, PG
Oddziały Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie przechodzą generalną modernizację.
Remont szpitala w pełni. Na jakim etapie są prace?

Trwają prace remontowe w Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie. Miały zakończyć się w zeszłym roku, ale z powodu pandemii pewnie potrwają jeszcze do przyszłego roku.

Obecnie 2/3 prac już jest wykonanych.

Jak poinformował nas dyrektor szpitala Piotr Kopijasz, w pierwszym etapie wyremontowano odział psychogeriatryczny oraz izbę przyjęć. Tam już w zeszłym roku przeniesiono pacjentów. Teraz prace wykonywane są m.in. na oddziale psychiatrycznym i leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych.

W ostatnim – trzecim - etapie prac zmodernizowana zostanie administracja, laboratorium, apteka i oddział dzienny uzależnień.

Koszt modernizacji to 13,6 mln zł, z czego 11 mln zł placówka otrzymała z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

szpital w andrychowie

szpital psychiatryczny andrychów

szpital psychiatryczny andrychów

szpital psychiatryczny andrychów

foto: WB


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy