reklama

Lody Ekipy już w Biedronce i Lidlu

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.04.2021 14:00, DK
O co chodzi z tymi „Lodami Ekipy”?
Lody Ekipy już w Biedronce i Lidlu

Friz a właściwie Karol Wiśniewski to 25-letni youtuber- założyciel Ekipy. Dzięki niemu powstał kanał na platformie youtube, który na dzień dzisiejszy ma ponad 1,4 mln subskrybentów.

Chłopak ma głowę do interesów. Po podpisaniu umowy z Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym Ekipa Friza weszła w 2021 roku na giełdę jako Spółka Akcyjna Ekipa Holding. Skład posiada również swoją markę z odzieżą i gadżetami – EkipaToNosi.

Niedawno Ekipa, wspólnie z firmą Koral wypuściła na rynek lody-ekipa, które podbiły serca młodzieży do tego stopnia, że firma Koral musiała uruchomić dodatkowe linie produkcyjne. Zainteresowanie lodami jest tak ogromne, ze zainteresowały się nimi duże marki jak Biedronka oraz Lidl.

W Biedronce lody Ekipy można kupić od 22 kwietnia - niestety w związku z remontem andrychowskiego oddziału popularnego dyskontu, młodzież będzie musiała udać się do Kęt lub Wadowic. W Lidlu lody pojawią się w poniedziałek (26.04).

Póki co, w sieci pojawiły się... papierki po lodach, których ceny na aukcjach dochodzą do 200 tys. złotych. Przypominamy, że chodzi o sam papierek (sic!)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Marietta, 27.04.2021 08:46

Artykuł nie jest rzetelny!!, śledzę media i z tego co wiem Karol ma już ponad 4 miliony subskrybentów, a nie 1,4 jak napisaliście. Pozdrawiam