reklama
reklama

Przed świętami burmistrz wręczy klucze do nowych mieszkań

Gospodarka, Wiadomości, 10.12.2023 08:15,
Kto skorzysta?
Przed świętami burmistrz wręczy klucze do nowych mieszkań
Andrychów to jedna z nielicznych gmin w regionie, która od kilka lat buduje zupełnie nowe mieszkania socjalne dla mieszkańców, którzy kwalifikują się do przydziału takich lokali. Nie są to jakieś apartamenty o wysokim standardzie, ale małe lokale. Mieszkania nie są przyznawane na własność.


Kilka lat temu przy ulicy Batorego powstał jeden budynek z 13 mieszkaniami. Jest już zamieszkały. Od tej pory gmina, korzystając z dotacji z budżetu państwa, wybudowała 3 kolejne budynki - w każdym znajduje się po 13 mieszkań.

Dwa budynki z 26 mieszkaniami zostaną zasiedlone jeszcze przed świętami.

- Lokatorzy odbiorą przydziały mieszkań 14 grudnia. Wiosną przyszłego roku zasiedlony zostanie kolejny nowy budynek – poinformował burmistrz Andrychowa Tomasz Żak.

Kto dostanie mieszkanie?. Niedawno zdecydowała o tym komisja mieszkaniowa. Więcej na ten temat: Dla kogo mieszkanie? W Andrychowie opublikowano listę mieszkaniową
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy