reklama

Protech otworzył nową halę produkcyjną [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 11.11.2022 08:45, red
Firma zatrudnia już ponad 740 osób.
Protech otworzył nową halę produkcyjną [FOTO]
Kilka dni temu firma PROTECH z Zatora oddała do użytku nową halę produkcyjną o powierzchni ponad 14 tys. m2. To było bardzo ważne dla tego zakładu i regionu wydarzenie.


Uroczystość w Zatorze zgromadziła ponad 140 zaproszonych gości w tym: władze Krakowskiego Parku Technologicznego w Krakowie, Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Wadowicach, Urzędu Gminy w Zatorze, Projektantów, Budowniczych Firmę TMT w Wadowicach, podwykonawców, głównych odbiorców Firmy PROTECH, dostawców stali i komponentów do produkcji oraz pion kierowniczy i Zarząd PROTECH.

Firma Protech specjalizuje się w produkcji kotłów. Przez wiele lat działała w Gierałtowicach, a kilka lat temu wybudowała zakład w strefie ekonomicznej w Zatorze. Firma, mimo że stawia coraz bardziej na automatyzację produkcji, zatrudnia ponad 740 osób. Dziś działa na blisko 30.000 m2 powierzchni produkcyjnej.foto: Protech

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jgra, 11.11.2022 11:05

Gratulacje . Przynajmniej będzie praca .

waldemar231, 11.11.2022 10:11

Powodzenia gdy firmę przejmie na całego Pan Grzegorz. Będziecie pisać wtedy o końcu firmy. Pozdrawiam

Koniczynka, 11.11.2022 09:09

A w Andrychowie powstał...mur oporowy. Tak rządzi Żak ze swoimi radnymi. Oczywiście trzeba tu wspomnieć o zbytecznych inwestycjach jak... Pańska góra, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownia,mur oporowy, ruina Bobrowskich. Poszły ogromne miliony złotych na to, te miliony złotych zostały wyrzucone w błoto, a ile dopiero milionów pójdzie na utrzymanie tych zbytecznych inwestycji... Strach myśleć. Szkoła podstawowa nr 5 w Andrychowie nadal czeka na remont, karetka pogotowia ratunkowego nadal stoi pod chmurką. To jest karygodne!!!!!!! I pytanie kiedy Nowak odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem????? Od pożyczek jest bank a nie gmina!!!!! Pieniądze wszystkich mieszkańców miasta i gminy Andrychów idą na jedną elektrociepłownie bo ktoś nie umie rządzić.