reklama
reklama

Ta dwójka wystąpi w najbliższym odcinku Mam Talent!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.11.2022 15:00, eł

Czym zaskoczą nas tym razem Martynka i Adam?

Ta dwójka wystąpi w najbliższym odcinku Mam Talent!

Wielkimi krokami zbliża się półfinałowy odcinek „Mam Talent!”, w którym wystąpi dwoje uczestników z naszego regionu. W ubiegłą sobotę zaprezentował się zespół PotOCK z Zawoi, który zakończył wówczas swoją przygodę z programem. Nie udało mu się bowiem dostać „przepustki” do finału. Teraz można będzie zobaczyć, jak poradzą sobie uczestnicy z powiatu wadowickiego.

Już w najbliższą sobotę (12 listopada) na antenie TVN w programie „Mam Talent!” pojawią się dwie osoby z naszego terenu. To niesłychanie gibka i uzdolniona siedmioletnia tancerka Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego oraz szesnastoletni mistrz wyczynowej jazdy na hulajnodze Adam Mikołajek z Andrychowa. Za swoje dotychczasowe osiągnięcia w programie obydwoje zostali nagrodzeni przez włodarzy swoich gmin. Obszernie pisaliśmy o nich w artykułach: „Skromna, ale ambitna. Wiła się w tańcu jak wstążeczka” oraz „Hulajnoga jak narkotyk”.

Teraz Adam i Martynka po raz pierwszy wystąpią w odcinku emitowanym na żywo, który rozpocznie się o 20.00. To, czy dostaną się do finału konkursu, pozostaje teraz w rękach telewidzów. Do następnego etapu przejdzie bowiem uczestnik, na którego zagłosuje najwięcej osób. A także jeden z tych, którzy po głosowaniu widzów zajmą dwa kolejne miejsca. Który z nich, rozstrzygną jurorzy. Teoretycznie zatem do finału mogą dostać się zarówno Martynka, jak i Adam. Wszystko zależy od tego, jakie wrażenie wywołają na telewidzach.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy