reklama
reklama

Podajemy, gdzie Tauron wyłączy prąd w najbliższych dniach

Gospodarka, Wiadomości, 26.11.2023 20:03, eł

Lista nie jest bardzo długa, ale przerwy mogą trwać nawet do 10 godzin!

Podajemy, gdzie Tauron wyłączy prąd w najbliższych dniach

Zgodnie z tradycją, w niedzielny wieczór podajemy, gdzie i kiedy Tauron Dystrybucja w nadchodzących dniach zamierza wyłączyć prąd na terenie powiatów wadowickiego, suskiego i oświęcimskiego. Takie przerwy są nieuniknione w czasie prac modernizacyjnych i konserwacyjnych na liniach energetycznych i w stacjach transformatorowych.

Dla odbiorców prądu bywają jednak bardzo uciążliwe, ponieważ mogą sparaliżować pracę firmy czy uniemożliwić wykonanie wielu prac domowych.

Tym bardziej, że planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą być długie. Najdłuższa z planowanych na nachodzące dni może sięgać nawet 10 godzin i dojdzie do niej w Wadowicach. Oczywiście, niekoniecznie musi trwać aż tak długo. Może się zdarzyć, że energetycy szybciej uporają się z zaplanowanymi pracami.
Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy