reklama

Osiem firm zgłosiło się, by wybudować salę gimnastyczną przy liceum

, Gospodarka, Wiadomości, 10.07.2021 16:30, PG
Jednocześnie ogłoszono kolejny przetarg na budowę hali przy innej szkole średniej.
Osiem firm zgłosiło się, by wybudować salę gimnastyczną przy liceum

Osiem firm zgłosiło się do rozbiórki starej i budowy nowej sali gimnastycznej przy I Liceum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Andrychowie. Wszystkie oferty opiewają na kwotę powyżej 10 mln zł. Najtańsza została przedstawiona przez firmę Wojciecha Sikory z Nowego Targu za 12 mln zł i prawdopodobnie to ona zostanie wybrana.

Całkiem nowa hala sportowa będzie miała widownię na 300 osób, zaplecze szatniowe, pokój nauczycielski, pokój sędziów, ambulatorium, sala ćwiczeń czy magazyny sprzętu sportowego. Na hali będą mogły odbywać się ogólnopolskie zawody. Zaplanowano też montaż fotowoltaiki.

Jednocześnie starostwo powiatowe ogłosiło kolejny przetarg, tym razem na budowę hali sportowej z zapleczem szatniowo - sanitarnym przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach. Oferty można składać do 29 lipca.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy