reklama

Nowe rondo w Andrychowie nabiera kształtów [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 25.08.2022 12:45,
Do jesieni potrwają prace na budowie nowego ronda na drodze krajowej nr 52 w Andrychowie.
Nowe rondo w Andrychowie nabiera kształtów [FOTO]
Rondo powstaje na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i Biała Droga w Andrychowie. Połowa została już wytyczona. Wkrótce drogowcy przeniosą się na drugą stronę.

Prace zgodnie z planem mogą potrwać do końca roku, ale wykonawca zapewniał że ukończy je wcześniej. Na razie budowa nie powoduje zbyt dużych utrudnień w ruchu.

Zobaczcie zdjęcia.

foto: WB











Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

beskidmaly, 26.08.2022 07:54

Archaniołku pamiętaj ze nigdy nie płaci się odszkodowania przy budowie na zasadach ustawy ZRiD przed zakończeniem inwestycji i dokonaniu wyceny wysokości odszkodowania przez biegłego, a kto będzie płacić to zobaczymy b0 ani ty ani ja tego nie wiemy. Pozdrawiam!

Archanioł Michał, 25.08.2022 17:30

no właśnie ILE ZAPŁACIŁ ODSZKODOWANIA? Wiesz już? Napisz!

Archanioł Michał, 25.08.2022 17:30

@beskidmaly ostatecznie stawiam TEZĘ, że Zdzisiek zrezygnował i posłuchał MOJEJ PROŚBY. :) ( Jest w starych komentarzach ) ;).

Archanioł Michał, 25.08.2022 17:27

Może wiesz kiedy? I wiesz jak łatwo to naprawić : magiczne słowo i kilka innych .Do rzeczy. Tak jak pisze [email protected] oczekujemy , jako mieszkańcy PRZEPROSIN. Po raz kolejny złamano[PRAWO ( rondo miało być WCZEŚNIEJ ). @Zakolog MÓJ MISTRZU :) Podobnie jak @FeeelFree liczę na rychłe spotkanie. Pozdrawiam serdecznie

Archanioł Michał, 25.08.2022 17:19

UWAGA cholera zainfekowałeś moją klawiaturę !

Archanioł Michał, 25.08.2022 17:18

Gówniany @beskidmaly (

Zakolog, 25.08.2022 16:42

@beskidmaly - Ty masz jakąś dziwną skłonność do kładzenia własnej głowy pod topór, już kiedyś Tobie napisałem, abyś w przypadku kontrowersyjnych tematów wpierw konsultował się z Tomkiem lub Mirkiem. Ale, żeby uchronić Ciebie przed dalszą eksploracją trudnych tematów, coś specjalnie tylko Tobie zdradzę. Uwaga wyznanie osobiste: ja Żakowi nie wierzę w żadne słowo, ale to jest pikuś. Ja nawet nie rejestruje Jego paplaniny, to co On opowiada w tym swoim radyjku lub urzeka swoimi historiami redaktorka Dawidka, jest poza moją percepcją. Ja informacje o pracy urzędu miejskiego w Andrychowie czerpię tylko i wyłącznie z publikowanych dokumentów w BIP, a tam te informacje w dużej mierze, albo inaczej, w interesującej nas części ukazują się z dużym opóźnieniem. I tak dla przykładu do dziś nie ukazał się rejestr umów za drugi kwartał, choć jak zapewne wiesz obecnie zbliżamy się do końca trzeciego. Dlatego proponuję naszą dyskusję na temat ronda przenieś na czas po publikacji rejestru za II i III kwartał. Oczywiście zapewniam podobnie jak kolega oshin22, że jak będzie trzeba przeprosić to przeproszę ! Ale znając już dość dobrze zachowania behawioralne naszego Tomka, na te przeprosiny na Twoim miejscu specjalnie bym nie liczył.

oshin22, 25.08.2022 13:51

Hurra ! Az sobie wykupie przeprosiny na MN dla @beskidamalego....jak tylko uda mi się tym nowym rondem przejechać. Bo nie chwali się dnia przed zachodem, nie mowi hop przed skokiem itp.... Ale @beskid trzymam kciuki bo to będzie dobre dla Mieszkańców !

FeelFree, 25.08.2022 13:43

https://cyfrowa.rp.pl/wizje-przyszlosci/art36613551-chca-dowiercic-sie-do-jadra-ziemi-tania-energia-na-miliony-lat

FeelFree, 25.08.2022 13:43

a jeszcze został Montreal...

FeelFree, 25.08.2022 13:42

@beskiduś - strasznie ci się mylą różne wątki i osoby... przeproszeni to powinni być mieszkańcy, że rondo jest w budowie, a powinno być oddane PRZED odpaleniem sklepów. Broń władcy, broń... P.S. Czy przekazałeś już materiały, poglądowe ? czas nagli, a to daleka wycieczka będzie na nasz koszt...

beskidmaly, 25.08.2022 13:01

A gdzie to przebywają ci co zawsze tryskają mądrością i cały czas pisali ze ronda nie będzie . Ci pokroju Zalokoga,Feer Flee i paru jeszcze innych znawców. Dzisiaj ci wszechwiedzący siedzą cicho i tak im ciężko powiedzieć przepraszam,

Prawicowy_prawicowiec, 25.08.2022 12:43

Bez komentarza, jeszcze zróbcie tęczową flagę nad tym rondem, zaczyna sie od 500 plus lewactwo a kończy na poparciu LGBT !

BEBZOLON_PL, 25.08.2022 12:43

swoja droga bardzo zdjecie pogladowe wyglada jak jedrna dupka mmmm

OzjaszGoldberg, 25.08.2022 12:40

Korwin ? Ten oszołom ? A kto inny tyle dał na dzieci jak Prawo i Sprawiedliwość. JESTEŚCIE CHORZY!!!!!!!

Prawicowy_prawicowiec, 25.08.2022 12:36

malpers2pln -JKM w życiu by ojczyzny nie zdradził!

malpers2pln, 25.08.2022 12:33

Prawicowy_prawicowiec janusz korwin mikke to nas ruskim sprzeda

malpers2pln, 25.08.2022 12:32

W końcu jakaś mądra inwestycja, pewnie dlatego, że prywatna, prosto do galerii i mcdonaldsa... jeszcze tylko prawdziwa obwodnica czyli BDI i nikt przez to miasto nie będzie jeździł, nikt andrychowianom pieniędzy nie zostawi... PS. przypominam, że niedawno Żydzi kupili galerie PZDR

malpers2pln, 25.08.2022 12:31

W końcu jakaś mądra inwestycja, pewnie dlatego, że prywatna, prosto do galerii i mcdonaldsa... jeszcze tylko prawdziwa obwodnica czyli BDI i nikt przez to miasto nie będzie jeździł, nikt andrychowianom pieniędzy nie zostawi... PS. przypominam, że niedawno Żydzi kupili galerie PZDR

Prawicowy_prawicowiec, 25.08.2022 12:29

Po co komu rondo, może byście w końcu zrobili obwodnicę tego miasta porządną! A co do ronda pewnie Żak tam swój procent zarobił. Burmistrz dramat, no ale konkurencji nie ma. Może jak Janusz Korwin Mikke obejmie władze w tym kraju to zrobi z socjalistami porządek

Betononwy krawężnik, 25.08.2022 12:28

Może jeszcze ktoś pomyśli o rondzie przy skrzyżowaniu z bankiem i Kauflandem... Byleby kieszenie napchać a przeciętny kowalski dalej stoi w korku a burmistrz lata helikopterem i patrzy na nas z góry

BEBZOLON_PL, 25.08.2022 12:27

No to jeszcze teraz brakuje obwodnicy, zeby nie trzeba było do tego miasta wjezdzac w ogole

Koniczynka, 25.08.2022 11:52

Teraz jeszcze trzeba nauczyć kierowców, że przed wjazdem na rondo nie włącza się lewego kierunkowskazu. I czemu na moście nikt nie wyłączy świateł na czas remontu ulicy Batorego???