reklama

KONKURS DALEJ TRWA! WYŚLIJ SWÓJ POMYSŁ BY POWALCZYĆ O NAGRODY

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.08.2022 08:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
.
KONKURS DALEJ TRWA! WYŚLIJ SWÓJ POMYSŁ BY POWALCZYĆ O NAGRODY

Firma BiBP to firma świadoma i odpowiedzialna ekologicznie. Zdajemy sobie sprawę, że to jak działamy, ma i będzie mieć, zarówno pośredni jak i bezpośredni wpływ na otaczające nas środowisko a tym samym na przyszłe pokolenia.

Dlatego też, idea zrównoważonego rozwoju, którą systematycznie wprowadzamy w firmie opiera się w głównej mierze na środowisku naturalnym. Staramy się wypracować synergię między nami, naszą działalnością a otaczającą nas naturą.

Zgodnie z definicją Zrównoważony Rozwój to plan działania na rzecz przemian i przeobrażeń świata, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone w sposób zrównoważony, z szacunkiem dla środowiska oraz z uwzględnieniem potrzeb przyszłych pokoleń. Działa on na 3 głównych płaszczyznach:

- aspekt środowiskowy

- aspekt społeczny

- aspekt ekonomiczny

Podchodząc poważnie do tematu chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie skupiając się na aspekcie środowiskowym.

W związku z powyższym - czy macie pomysły jak wpłynąć na środowisko i poprawić jego jakość w nawiązaniu do naszej działalności? Jeśli tak to wysyłajcie je na adres [email protected] w tytule wpisując ŚRODOWISKO. Pomysły powinny zostać odpowiednio uzasadnione zarówno pod względem ich wdrożenia jak i rezultatów, które mogą zostać dzięki nim osiągnięte.

Pamiętajcie – nie ma złych pomysłów, ale żeby były one jak najlepsze, zapoznajcie się z naszą działalnością na www.bibp.pl Ta wiedza na pewno wzbudzi Waszą kreatywność.

Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia (31.08.2022).

Ułatwiając Wam zadanie, jednym z przykładów naszych działań pod kątem dbania o środowisko jest montaż paneli fotowoltaicznych. Energia słoneczna jest czystym, odnawialny i przede wszystkim zrównoważonym źródłem energii. Z racji tego, że nie może jej zabraknąć daje możliwość zaspokajania potrzeb współczesności bez narażenia potrzeb przyszłych pokoleń.


NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ NAGRODY!

I MIEJSCE

- 500 zł

- bilety do parku Zatorland (4 sztuki)

- nocleg w River Park w Zatorze (dla 4 osób)

- zestaw gadżetów

- dyplom „Zielony Ambasador firmy BiBP”


II MIEJSCE

- bilety do parku Zatorland (4 sztuki)

- zestaw gadżetów

- dyplom „Zielony Ambasador firmy BiBP”

III MIEJSCE

- bilety do parku Zatorland (2 sztuki)

- zestaw gadżetów

- dyplom „Zielony Ambasador firmy BiBP”


Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin:

https://bibp.pl/regulamin-konkursu-stworzmy-razem-firme-przyjazna-srodowisku-bibp-sp-z-o-o/


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy