reklama
reklama

Nowe mieszkania w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 22.05.2020 18:20,
Wie osób pyta co się dzieje na działce naprzeciwko stacji Orlen w Andrychowie.
Nowe mieszkania w Andrychowie
Jak udało się nam ustalić trwa tam porządkowanie terenu pod budowę bloku dwupiętrowego. Inwestycję ma zrealizować prywatny inwestor. Jak nam przekazuje, jeśli tylko zgromadzona zostanie cała dokumentacja, pozwolenie na budowę itp., budowa od razu ruszy.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 23.05.2020 23:01

@Skalpel, jasne, że można i brawo; kolejna rzeczowa uwaga, dzięki za inspirację. Jest to metoda [Inspired by Skalpel] można rzec: na zmęczenie przeciwnika, albo w drugiej wersji na pomyłkę lub nieuwagę tegoż. Nie są to może metody efektowne, splendoru nie przynoszą, braw gromkich nie będzie, ALE mogą na dłuższą metę, przy odrobinie uporu i konsekwencji, szczypcie sprytu jak najbardziej być skuteczne. Metoda ta będzie oczywiście wyśmiewana i komentowana (włącznie z użyciem kolejnych łacińskich sekwencji kończących takie sesje) ale: SKUTEK się liczy. Bo za 10 lat mało kto będzie pamiętał, jak powstał przywołany MOSKiT, w jakim stylu został powołany i z jaką niby-elegancją, ani o ile budżet gminy co rok uszczuplił. Ale tenże MOSKiT będzie istniał. Mało kto będzie -być może- pamiętał w jakim haniebnym stylu i przewagą ile głosów radni usiłowali zlikwidować Szkołę Podstawową nr 3, oraz którzy radni zmienili zdanie i dlaczego. Nie ma znaczenia ile razy słuszna dla dobra WSZYSTKICH mieszkańców uchwała będzie odrzucona, znaczenie dla obywateli będzie mieć to, że została w końcu PRZYJĘTA! W związku z tym, że adresatem podanej przez IRMI metody jest aktualny lider opozycyjnej części RM to używając stwierdzeń z branży sportowej: PANIE KRZYSZTOFIE! tak grajcie, jak boisko, pogoda i przeciwnik pozwala! Nie czekajcie na idealnie warunki, bo ich nie ma i nie będzie! Przeciwnik się mnoży, samych wójtów na bramce już 3 stoi. Przynajmniej dwóch (dzięki owianemu tajemnicą poliszynela transferowi) zawodników zmieniło barwy klubowe! Nawet organizator meczy jest z klubu ICH GMINA! Proszę niech Pan zapamięta: bardziej liczy się teraz skuteczność, niż styl. To nie łyżwiarstwo figurowe, gdzie wygrywacie notami za styl. To raczej polityczne rugby! Panie Krzysztofie WĘŻYKIEM w notatniku proponuję, poważnie. Albowiem liczy się, żebyście mecze, czyli sesje wygrywali, uchwały dobre dla WSZYSTKICH mieszkańców przyjmowali, a nie tylko te, które forsuje burmistrz i ugrupowanie ICH GMINA! Mniej ważne w jakim stylu, ważne aby efekt był! LEGENDA do postu dla policji internetowej (i nie tylko), którą oczywiście korzystając z okazji pozdrawiamy- IRMI oznacza Inspirujących Radę Miejską Internautów P.S. @xpek ty też nie udawaj, że Cię tu nie ma i nie czytasz tylko na wszelki wypadek notuj, bo nigdy nie wiadomo kiedy Ci się to przyda. Uważam, że warunki gry powinni znać wszyscy zainteresowani meczami. P.S. @Krzysztof Kubień, nie głosujcie jak PiS każe i za każde takie głosowanie byłe i przyszłe "szacun", bo za jakiś czas PiS będzie jeno śladem w historycznej świadomości zbiorowej, a Wy nadal będziecie tu mieszkać. Polacy się powoli opamiętują, a historia pokazuje, że nie takie porządki potrafiliśmy przywrócić do porządku. Masa krytyczna już niedaleko i do reakcji łańcuchowej już blisko. Legenda dla policji internetowej: mowo o reakcji łańcuchowej w postaci wybuchu dobrej woli Polaków w czasie kolejnej tury WOŚP.

Skalpel, 23.05.2020 13:33

Można też (podobnie jak zrobił burmistrz z MOSKITem) proponować swoje projekty uchwał na każdej sesji i liczyć ,że któryś z Radnych nie przyjedzie albo zagłosuje inaczej.

Zakolog, 23.05.2020 13:30

A może zaproponować burmistrzowym radnym trochę prakseologii ? Jak już wiemy ci zabrali kasę z remontu andrychowskiej obwodnicy oraz mieszkań socjalnych i przeznaczyli Mirkowi na rurę i chyba jeszcze na pierwszą działkę dla Hrabiów. Czyli można by wspólnymi siłami wszystkich radnych, nakazać Mirkowi wykopać tę rurę, co blokuje przebudowę obwodnicy i wkopać ją pod to targowisko, co ma powstać na Górnicy. Wtedy oszczędzamy na rurze, kopać trzeba tu i tu, a jest szansa, że jakiś grosz zostanie na te budynki socjalne. Oczywiście kolektor, który zwieńczy rurę, należy nazwać imieniem andrychowskich hrabiów i jakoś ten rok budżetowy dałoby się ogarnąć.

FeelFree, 23.05.2020 12:50

@Krzysztof Kubień, a po co teraz burmistrzowi hala jak prawie udało się przejąć SP3 z halą a wybory już przecież były? A nagrody są elementem utrzymania żołnierzy, przepraszam urzędników w odpowiedniej motywacji, gotowości i posłuszeństwie; żeby wykonywali a nie dyskutowali i myśleli. I nie chodzi mi o sztab ciężko pracujących urzędników, którzy powinni być za swoją pracę docenieni, tylko o tych którzy mają znaczenie strategiczne dla sprawowanie przez burmistrza władzy. Co o tym sądzisz xpek?

FeelFree, 23.05.2020 12:44

przepraszam, Krzysztofa miało być...

FeelFree, 23.05.2020 12:44

@Skalpel, bardzo celne komentarze i bardzo dobry pomysł oraz słuszna inicjatywa. Czekamy w takim razie na inicjatywę uchwałodawczą ze strony grupy radnych popierających Pana Krzyszfofa. Ale już dzisiaj przyjmuję zakłady co do wyników głosowania. @xpek - jaki będzie wynik głosowania w tej sprawie?

Skalpel, 23.05.2020 12:03

Panie Krzysztofie może Pana klub Radnych przygotuje projekt uchwały przywracający plany budowy mieszkań jeszcze w tym roku wskazując źródło finansowania np.ze sprzedanych ostatnio działek w strefie?To są dużo ważniejsze sprawy dla mieszkańców niż rura do galerii, która nie wiadomo czy powstanie przez koronawirusa.

Skalpel, 23.05.2020 10:13

W swoim czasie znaczy w roku wyborczym? Może znajdzie się grupa radnych którzy przygotują projekt uchwały przekazujący pieniądze ze sprzedaży działek w strefie na budowę mieszkań, które są bardzo potrzebne w Andrychowie?

xpek, 23.05.2020 10:00

i będą cztery, nie bój się wszystko w swoim czasie

Skalpel, 23.05.2020 07:15

Z obietnic wynikało że mają powstać cztery a jest jeden. Dlaczego nie budują reszty?

xpek, 22.05.2020 21:57

juz zamieszkałe

Skalpel, 22.05.2020 19:32

A co słychać z budową mieszkań socjalnych na Batorego?