reklama

MIODOWE MIKOŁAJKI w APILANDII 2019

, Gospodarka, Wiadomości, 12.11.2019 11:40,
Trzy dni świąteczno-miodowych atrakcji czyli wizyta Św. Mikołaja w Interaktywnym Centrum Pszczelarstwa.
MIODOWE MIKOŁAJKI w APILANDII 2019

Pamiętacie ubiegłoroczne Mikołajki 2018 w APILANDII (zobacz: Mikołajki w Apilandii. Takiej imprezy jeszcze nie było [FOTO]). Wydarzenie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem wśród uczestników. W roku ubiegłym w ciągu dwóch dni odwiedziło nas ponad 800 dzieci. W tym roku impreza zapowiada się jeszcze bardziej intensywna. Będą to w sumie trzy dni pełne niesamowitych emocji i miodowych zabaw. Zapraszamy Was w dniach 4,5 i 6 grudnia (środa, czwartek, piątek grudzień 2019).

Zachęcamy do pilnego kontaktu; już teraz wydarzenie cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Mamy jeszcze wolne terminy jednak telefony rezerwacyjne dzwonią bez przerwy. Wszystko to dzięki Wam i świetniej opinii jakim cieszy się APILANDIA wśród szkół, dzieci, nauczycieli i rodziców smile

W programie wydarzenia: spotkanie ze Św. Mikołajem, który osobiście poprowadzi imprezę, zabawy taneczne oraz balonowe, zajęcia warsztatowe malowanie twarzy i specjalnie na tą okazję przygotowanych drewnianych pszczółek, wykonywanie świec oraz ozdób świątecznych, a także zwiedzanie niesamowitej interaktywnej ekspozycji APILANDII. Dla łowców promocji pragniemy podkreślić, że wszystko to w standardowej cenie biletu.

Rezerwacja wycieczki Mikołajkowej pod głównym nr telefonu: tel. 517 203 452

Dla wszystkich rodziców oraz dzieciaków wraz z Mikołajem Apilandii przygotowaliśmy dla Was specjalnie na tą okazję mikołajkowe paczki smilepaczki zawierają różne zestawy atrakcyjnych gadżetów miodowych smile zestawy upominków uwzględniają upust 25% od ceny w sklepie APILANDII smile zestawy zawierają m. in. miodowe słodkości, pszczele kolorowanki, rymowanki, zabawki, książeczki edukacyjne oraz wiele innych umilaczy smile zachęcamy do zapoznania się naszą propozycją. Jest w czym wybierać.

W celu zamówienia paczki prosimy o kontakt z naszym Mikołajem pod głównym numerem rezerwacyjnym APILANDII: tel. 517 203 452 .

Paczki dostępne dla wszystkich zainteresowanych, również poza imprezą Mikołajową smile spraw najbliższym miodo-edukacyjny prezent smile Skontaktuj się z nami, zapytaj o szczegóły.

Zapraszamy do magicznej krainy miodu i świątecznych dekoracji!Opracowanie materiału prasowego: Jakub Cinal Dział Marketingu Firmy LYSON

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy