reklama

Komunikacja Beskidzka zawiesza obsługę niektórych przystanków w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 20.07.2023 08:30,
Autobusy Komunikacji Beskidzkiej do odwołania nie będą się zatrzymywać na niektórych przystankach w Andrychowie
Komunikacja Beskidzka zawiesza obsługę niektórych przystanków w Andrychowie
Trwa remont ulicy Lenartowicza w Andrychowie i pojawił się problem. Komunikacja Beskidzka obsługuje linie nie jakimiś zdezelowanymi busami, a porządnymi, dużymi autobusami, które mają problem poruszać się po remontowanej ulicy.

W związku z tym poinformowano, że Komunikacja Beskidzka "ze względu na bezpieczeństwo pasażerów oraz konieczność zapewnienia ciągłości świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, zmuszeni jesteśmy do czasowego zawieszenia obsługi przystanków: „Andrychów ul. Włókniarzy Eldom”, „Andrychów ul. Włókniarzy”, „Andrychów ul. Włókniarzy Rondo” oraz „Andrychów ul. Lenartowicza Sklep"

- Aktualnie kursy będą realizowane z pominięciem ww. przystanków, poprzez ul. Krakowską do dworca autobusowego w Andrychowie do czasu, kiedy możliwy będzie ponownie przejazd autobusów lub zakończenia prac drogowych na wskazanym odcinku - czytamy w komunikacie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 20.07.2023 07:58

Ca za bełkot "Trwa remont ulicy Lenartowicza w Andrychowie i pojawił się problem. Komunikacja Beskidzka obsługuje linie nie porządnymi, dużymi autobusami, które mają problem poruszać się po remontowanej ulicy." Jakie to są te nie porządne autobusy ? Te duże elektryki z Bielska są niby nie porządne ? A te maluszki disle andrychowskie to są porządne ? Czy jak ? Skleciłeś "redaktorki" jakieś brednie zamiast podać i formacje którą przekazała komunikacja beskidzka i tyle wystarczyło