reklama

Kolejny zakład wybudowany zostanie w strefie przemysłowej w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 27.06.2023 14:00, red
Jest czwarty inwestor w strefie przemyslowej w Andrychowie.
Kolejny zakład wybudowany zostanie w strefie przemysłowej w Andrychowie
W strefie przemysłowej w Andrychowie dobiega już końca budowa dwóch nowych zakładów – firm Optisofa i Techplast.

W maju dużą działkę na budowę nowego zakładu kupiła firma DPU Solutions

We wtorek (27.06) przeprowadzony został kolejny przetarg na sprzedaż gruntów w strefie. Na sprzedaż wystawiona zostały dwie działki. Wylicytowana została jedna.

Grunt o powierzchni nieco ponad 1 ha za 1.128.170,00 zł wylicytowała firma KAREMI Karol Byrdziak z Andrychowa, która w Andrychowie posiada już nowoczesną lakiernię proszkową. Teraz wybuduje zakład w strefie przemysłowej.

Po spełnieniu wszystkich formalności i uzyskaniu zgody z Krakowskiego Parku Technologicznego, w najbliższym czasie umowa na sprzedaż terenu będzie mogła być podpisana.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

andryman321, 27.06.2023 17:15

Fajnie że park przemysłowy rośnie, nawet jeśli nie są to magafabryki Intel. Poprzedni burmistrz skupił się na przydopodabaniu się klerowi, pewnie dotąd jego podobizna widnieje w kościele św. Macieja. Każde miejsce pracy na wagę złota, bez względu na to co wypisują Pisiory

Zakolog, 27.06.2023 14:11

Nad geniuszem burmistrza Żaka, to już nawet płakać się nie chce ! Pomijam już te giganty kapitałowo technologiczne, które będą budować w jego strefie wiaty magazynowe, ale mam do pana burmistrza jedno pytanie ? Gmina Andrychów zainwestował w strefę ponad 25 000 000.00 złotych, powierzchnia terenów inwestycyjnych wynosi 11,633 hektara, co daje wartość 2 149 058,00 za hektar, i teraz pytanie: dlaczego pan burmistrz Żak sprzedaje działki inwestycyjne z 50% upustem ? I pytanie pomocnicze, kto zapłaci te drugie 50%, czyżby pan Burmistrz planował jakąś okraszoną swoim zdjęciem zrzutkę.pl, dla zbilansowania tylko poniesionych kosztów ? Czy też ma w zanadrzu inne rozwiązanie ?