reklama

Kolejna awaria, utrudnienia dla pasażerów

Gospodarka, Wiadomości, 09.12.2023 10:00, red
Wprowadzona została autobusowa komunikacja zastępcza.
Kolejna awaria, utrudnienia dla pasażerów
Trudno już zliczyć wszystkie awarie pociągów i sieci, jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach na linii kolejowej nr 117 pomiędzy Bielskiem Białą a Krakowem. W sobotę (9.12) rano doszło do kolejnej - tym razem pociąg stanął w Kozach z powodu usterki na sieci trakcyjnej.

- Z powodu awarii sieci trakcyjnej w Kętach i braku możliwości przejazdu występują duże utrudnienia w kursowaniu pociągów na Linia Kolejowa 117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko-Biała Główna. Uruchomiono zastępczą komunikację autobusową na odc. Kęty - Bielsko-Biała Główna - Kęty za pociągi POLREGIO. Przepraszamy za utrudnienia - informują autorzy profili Linia Kolwjowa nr 1`17.

Miłośnicy pociągów i pasażerowie od dłuższego czasu apelują o to, aby pomiędzy Krakowem a Bielskiem-Białą kursowały nowsze, mniej awaryjne składy. Jak na razie bezskutecznie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy