reklama
reklama

Kolejki przed niektórymi bankomatami. Rząd przekonuje, że pieniędzy nie zabraknie

Gospodarka, Wiadomości, 17.03.2020 09:55, red
Takie sytuacje ostatnio często się zdarzają.
Kolejki przed niektórymi bankomatami. Rząd przekonuje, że pieniędzy nie zabraknie

Na zdjęciu sytuacja przed bankomatem ING w Kętach.

- Sklepy i tak prawdopodobnie za parę dni zrezygnują z płatności gotówką i wyczyszczenie kont nie ma najmniejszego sensu. Czy faktycznie w takiej sytuacji pieniądze są ważniejsze od zdrowia? Kasjerki nie mają żadnych zabezpieczeń. W bankach jakiś czas temu zrezygnowano z szyb przed kasami, więc każdy dmucha i kicha na pracowników. Nie mają nawet jednorazowych rękawiczek. Jeśli dalej tak będzie się działo to nikt nas nie obsłuży w koniecznym momencie – pisze do nas Czytelnik i przesyła zdjęcia.

W oficjalnych wypowiedziach rząd zapewnia, że pieniędzy w bankach nie zabraknie. Promowane są też płatności bezgotówkowe. Limit płatności na kartach zbliżeniowych (bez PIN-u) ma być zwiększony z 50 do 100 zł.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamieni.kupa, 17.03.2020 11:06

Nigdy nie zrozumiem lemingów i pelikanów. To jest naprawdę jakiś inny stan umysłu...