reklama

Kolejne przypadki zarażenia koronawirusem, w tym w Małopolsce. Już 5 osób zmarło

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 17.03.2020 08:59, red
Nowe dane z ministerstwa zdrowia.
Kolejne przypadki zarażenia koronawirusem, w tym w Małopolsce. Już 5 osób zmarło

We wtorek (17.03) rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 28 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 6 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 1 osoby z woj. opolskiego, 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego. Pacjenci są w stanie stabilnym.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem. To 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące - poinformowało ministerstwo.

W sumie w Polsce dotychczas potwierdzono 205 zakażeń koronawirusem. W Małopolsce dotyczy to czterech osób.

Najnowsze przypadki w Małopolsce dotyczą - jak poinformowano - mężczyzny w sile wieku. Przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest stabilny. Ponadto zachorował młody mężczyzna, który przebywał w kwarantannie domowej. Będzie hospitalizowany w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Zobacz także:

inne informacje z regionu w sprawie zagrożenia koronawirusem: www.mamnewsa.pl/koronawirus-wiadomosci


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy