reklama

Busy do Krakowa, Bielska, Katowic zawieszone lub ograniczone. Nowe ROZKŁADY JAZDY

, Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 16.03.2020 15:15, PG
Rząd zaleca żeby nie poruszać się w najbliższych tygodniach komunikacją zbiorową. Firmy transportowe wprowadziły spore ograniczenia:
Busy do Krakowa, Bielska, Katowic zawieszone lub ograniczone. Nowe ROZKŁADY JAZDY

Od poniedziałku (16.03.) nastąpiła zmiana rozkładu jazdy na trasie Andrychów – Wadowice:Firma Janiso zawiesiła całkowicie kursy na linii Rajcza – Kraków. Z kolei na linii Bielsko Biała - Kraków zawieszone zostają wszystkie kursy w niedzielę.

Rozkład jazdy obowiązujący od 15 marca dostępny poniżej:
Od soboty wszystkie kursy aż do odwołania zawiesiła firma RS Transport kursująca m.in. na trasie Zawoja – Katowice.

Międzygminny Zakład Komunikacyjny Spółka z o. o. z siedzibą w Kętach informuje, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego, od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania, autobusy Spółki będą kursować według rozkładu jazdy jak w soboty.

Póki co autobusy miejskie w gminie Andrychów kursują zgodnie z normalnym rozkładem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość, 18.03.2020 15:49

Wszystkim podróżującym przypominam, że pociągi PolRegio kursują bez zmian, a komfort w nich dużo wyższy. Do tego ulgi ustawowe i porównywalny czas przejazdu. Na busiarzy szkoda nerwów...